שמים אותך במרכז הבמה

עיצוב דינרים וערבי הוקרה

אדרת עיצוב תפאורה ואירועים מתמחים בעיצוב ותכנון של מגוון סוגי אירועים, ביניהם אירועים עסקיים כגון: דינרים וערבי הוקרה, תערוכות, ועידות חינוך, אירועי חנוכת הבית, שבע ברכות מרכזי ועוד ועוד. עיקר התמחותנו היא באירועים בסדר גודל נרחב, המציגים לפני האורחים עיצובים ייחודיים שטרם פגשו בהם.
ארוע ביוון

עיצוב ארועים פרטיים

התמחותנו בעיצוב אירועים פרטיים כוללת עיצוב כסאות כלה ומרכזי שולחן באביזרים מרהיבים, שזירת פרחים אומנותית, תאורה תואמת וכן פתרונות יוצאי דופן שישדרגו את עיצוב האירוע: בדי חיפוי תקרות וקירות מקוריים ומרהיבים, מחיצות דקורטיביות בשילוב פרחים, קישוטי שולחן מרהיבים ועוד.
ארועים פרטיים

עיצוב כסאות כלה

צוות אדרת מצויד במגוון כסאות כלה מרווחים ומרשימים, ומקדיש תשומת לב מיוחדת לאזור קבלת הפנים. הצוות המקצועי של אדרת מתמחה בשזירת הפרחים באופן ייחודי ומרשים, העמדת זרים ואגרטלים מרשימים, פמוטות וגופי תאורה מרשימים שמוצבים בסמוך לכלה ומעניקים לקבלת הפנים מעמד מרשים וחגיגי.
כסאות כלה

עיצוב מסיבות בתי ספר

עיצוב מסיבות חומש, סידור וסיום שנה בתלמודי תורה ובתי ספר היא אחת ההתמחויות של צוות אדרת. כשמאחורינו הפקה ותכנון של עשרות אירועים מרגשים עבור תלמידים חסידים מחצרות הקודש, שעוצבו מתוך מחשבה על כל פרט, נוכל לעצב גם עבורכם אירוע ייחודי ומרשים.
מסיבות בי"ס
׳׳™׳§׳•׳ ׳™׳ ׳׳“׳¨׳×-02