עיצוב אירועים פרטיים

חברת אדרת מספקת פתרונות ייחודיים בתחום עיצוב האירועים במגוון סגנונות לבחירתכם. התמחותנו בעיצוב אירועים פרטיים כוללת עיצוב כסאות כלה ומרכזי שולחן באביזרים מרהיבים, שזירת פרחים אומנותית, תאורה תואמת וכן פתרונות יוצאי דופן שישדרגו את עיצוב האירוע: בדי חיפוי תקרות וקירות מקוריים ומרהיבים, מחיצות דקורטיביות בשילוב פרחים, קישוטי שולחן מרהיבים ועוד.

מה תפקיד הצוות שלנו באירוע?

כל אירוע עם אדרת, מתחיל בהשקעה רבה בקבלת הפנים. אחרי הכל, קבלת הפנים נחרתת בזכרון הראשוני של האורחים והופכת למאורע בלתי נשכח. כאן משימתנו כחברה מובילה בתחום היא להדהים, להפתיע ולרגש את האורחים עם עיצוב קסום וייחודי, שיספק לאורחים טעימה קטנה מן המצפה להם בהמשך. בדיוק כפי שאנו דואגים לכל אחד מן הפרטים הקטנים בעיצוב מקומות הישיבה ומרכזי השולחן של האורחים, כך נדאג לעיצוב מקורי עבור קבלת הפנים. קו העיצוב האחיד שבחרתם עבור שאר חללי האירוע ילווה אתכם גם כאן, יחד עם אביזרים מעצימי אווירה: תאורה מיוחדת, וואזות ענקיות, סידורי פרחים מרשימים ועוד ועוד לפי בחירתכם.

באכפתיות ובסבלנות רבה, נותן צוות המעצבים של אדרת, תשומת לב לכל אחד מהאלמנטים המרכיבים את האירוע. התהליך מתחיל בחשיבה משותפת יחד איתכם על כל צרכי האירוע – על אופיו, על המיקום (בפנים או בחוץ), על העדפות העיצוב האישיות שלכם ועל מספר המוזמנים. לאחר מכן, מתחילה העבודה המהנה ביותר עבורנו כמעצבי אירועים מקצועיים והיא הניסיון ליצור את האווירה הרצויה והמיוחדת בהתאם להעדפותיכם.

אתם מוזמנים לשכוח מהעיצוב הנוכחי של מקום האירוע הנבחר, ולהתכוונן לעיצוב חדש וייחודי שיתפוס את עיניהם של המוזמנים. נציג בפניכם אפשרויות שונות לאביזרים ותפאורות בצבעים שונים, ובעוד אתם מתפנים לתפקיד החשוב של ההכנה האישית שלכם לאירוע, תוכלו לראות איך החזון הדמיוני של האירוע שלכם קורם עור וגידים.

צוות אדרת פתוח לכל בקשה או הצעה מצידכם. אנו מודעים לכך שלכל לקוח יש את המסגרת התקציבית שתכנן לעצמו עבור עיצוב האירוע (עם המגבלות שלה), אך באמצעות הידע והניסיון שרכשנו, תוכלו להשיג הרבה יותר מן העיצוב שבחרתם.