עיצוב כסאות כלה

היום החגיגי ביותר בחיי בתכם מתקרב, וההתרגשות גוברת. תקופת טרום החתונה מלווה בהכנות אינספור, שרק מי שחווה אותה יודע עד כמה הן רבות ומורכבות: השכרת שמלת כלה, בחירת פאה, תסרוקת, נעלי כלה וחתן, חלוקת ההזמנות, רישום ברבנות, הדרכת כלות וחתנים… הרשימה באמת בלתי נגמרת. לצד ההכנות החשובות הללו, לא ניתן לשכוח את עיצוב כסא הכלה- המוקד המרכזי של האירוע, בלעדיו לא תוכל הכלה המאושרת לקבל את מאות האורחים שיפקדו את האירוע. צוות אדרת עיצוב תפאורה ואירועים מתמחה בעיצוב כסאות כלה ייחודיים ומרהיבים, וישמח לעצב עבור בתכם כסא כלה מרהיב ביופיו, בו תוכל לחוש כמלכה אמיתית.

רקע נפלא לתמונות שלכם

צוות אדרת מצויד במגוון כסאות כלה מרווחים ומרשימים, ומקדיש תשומת לב מיוחדת לאזור קבלת הפנים בו תקבל הכלה את בני המשפחה ואת חברותיה. הצוות המקצועי של אדרת מתמחה בשזירת הפרחים באופן ייחודי ומרשים, שילוו את הכלה הנרגשת ביום החשוב ביותר בחייה. שעות ספורות לפני האירוע, זרים ואגרטלים מרשימים מועמדים על סטנדים לבנים או על שביל הגישה לפי בחירתכם. פמוטות וגופי תאורה מרשימים מוצבים בסמוך לכלת השמחה ומעניקים לקבלת הפנים מעמד מרשים וחגיגי. שביל הגישה מעוצב מבדים עדינים ומרשימים לפי בחירתכם: שיפון, טול או סאטן, כשניתן לפזר עליו פרחים או עלים ולהעצים את המעמד המרגש.

קיימות חברות רבות המעצבות כסאות כלה בעיצובים מרשימים, אך צוות אדרת מבטיח עיצוב ברמה אחת מעל כולם, שיהווה רקע נפלא עבור תמונות החתונה שלכם. זרי הפרחים נבררים בקפידה בגווניהם ובסגנונם הייחודי ומשמשים כרקע מרהיב לצלומי כלת השמחה, יחד עם קרובות משפחתה וחברותיה. כריות מקוריות מוצבות על הספות, תאורה עדינה וחרוזי קריסטל מדגישים את עדינות המעמד ומוסיפים לכסא הכלה יוקרה מיוחדת. ליד כסא הכלה עצמו, בהתאם לבקשותיכם, נשמח להציב ספות נוספות בעיצוב התואם את עיצוב כסא הכלה המקורי. הספות הנוספות יוכלו לשמש לאירוח חברות או אחייניות מתוקות לצילומים בסמוך לכלת השמחה.

לסיכום – חתונתה של בתכם היא אירוע חד פעמי ומרגש. כדי להתאים את כסא הכלה להעדפותיכם, נשמח להציג בפניכם את שלל הדוגמאות והעיצובים הייחודיים שלנו ולהעניק לכם את כל הסמכות לעצבו בעצמכם.