עיצוב מסיבות בתי ספר

עיצוב מסיבות חומש, סידור וסיום שנה בתלמודי תורה ובתי ספר היא אחת ההתמחויות של צוות אדרת. כשמאחורינו הפקה ותכנון של עשרות אירועים מרגשים עבור תלמידים חסידים מחצרות הקודש, שעוצבו מתוך מחשבה על כל פרט, נוכל לעצב גם עבורכם אירוע ייחודי ומרשים.

עיצוב המותיר רושם עז על ההורים והתלמידים

במעגל השנה של כל תלמוד תורה טיפוסי, זוכים התלמידים לכמה וכמה ימים מיוחדים ומרגשים. ישנו כמובן הרגע המרגש של תחילת השנה, המלווה בהכנה תמימה ומרגשת לקראת מפגש עם עולם התורה והמצוות. בחלוף החודשים, זוכים התלמידים לחוות אירועים שונים, מרגשים לא פחות: מסיבות חנוכה ופורים, חגיגות סיום ומגוון אירועים נוספים, אך שום אירוע לא מכין אותם לאחד הרגעים המפעימים ביותר: מסיבת החומש, המלווה בכרזות צבעוניות של "בן 5 למקרא" ו"טוב לי תורת פיך", הנערכת בפאר והדר לצד שולחנות ערוכים מלאי כל טוב.

באירועים חד פעמיים כמסיבות חומש, סידור או סוף שנה בתלמודי התורה, כל הפרטים העיצוביים שנשלב באירוע, יעשו את ההבדל בין אירוע חלומי ומיוחד לאירוע טיפוסי וסטנדרטי. כשאדמור"י החסידות והרב'ס דורשים ומכבדים את האירוע בהשתתפותם, מצלמות מתקתקות והורים דומעים, מן הראוי לכבד את המעמד גם באמצעות תפאורה מרשימה. כיצד ניתן לפאר את האירוע? וכיצד ירגישו האורחים כי הגיעו לאירוע מיוחד באמת? הסירו מכם כל דאגה, זו בדיוק העבודה של הצוות המסור והמיומן של אדרת.

לפני תחילת האירוע, נפגש יחד בכדי להחליט על מיקומו: בין כתלי התלמוד תורה, בתוך בית כנסת או באולם נבחר. לאחר מכן נחליט על עיצוב התפאורה במקום, כך שתשדר לאורחים רושם של אצילות ונכבדות. המקום יולבש בבדים מרשימים ומרהיבים והבמה תעוטר בשילוט תואם, השולחנות יערכו בטוב טעם ויאובזרו בפרחים ססגוניים, והילדים יחושו נרגשים מתמיד לעלות על הבמה המעוצבת ולקבל את המתנה היקרה מכל.

יחד עם הריקודים המרגשים שילוו את האירוע ושמחת הילדים הטהורים, יחושו כולם כי הכל היה כדאי כדי להגיע לאירוע החשוב.